آپریل 2015 ویندوز 9 منتشر میشود
طبقه بندی: سایر، | اخبار فناوری، | بازدید پست: 937

از هم‌اکنون پیش‌بینی شده است که نسخه بعدی سیستم‌عامل ویندوز مایکروسافت با نام Windows ۹ وارد بازار شود و احتمال داده می‌شود که این پلتفورم جامع در آپریل ۲۰۱۵ به صورت رسمی معرفی شود.
این اطلاعات را «پائول توروت» (Paul Thurrott) یکی از کار‌شناسان مرکز WinSuperSite.com که به صورت مداوم فعالیت‌های مایکروسافت را تحلیل می‌کند، منتشر کرده است.


این سایت خبری گزارش داد که شرکت مایکروسافت قصد دارد در ماه آپریل از سال جاری میلادی با برگزاری کنفرانس BUILD زوایای بیشتری از سیستم‌عامل Windows ۹ را روشن کند. این سیستم‌عامل هم‌اکنون با نام Threshold در غول نرم‌افزاری جهان شناخته می‌شود.
شرکت مایکروسافت همچنین قصد دارد قابلیت جدیدی عرضه کند که بر اساس آن ابزارهای Metro داخل یک پنجره روی صفحه دسکتاپ اجرا می‌شوند و منوی Start نیز به آخرین نسخه از سیستم‌عامل این شرکت باز می‌گردد.
البته شرکت مایکروسافت قصد دارد پیش از عرضه Windows ۹ نسخه کنونی سیستم‌عامل خود را با Windows ۸.۱ Update ۱ به‌روز کند. این به‌روزرسانی کوچک که برخی تغییرات را در ویندوز ۱. ۸ ایجاد می‌کند، اواخر سال جاری میلادی عرضه می‌شود.
سیستم‌عامل ویندوز ۸ مایکروسافت که در سال ۲۰۱۲ میلادی عرضه شد به صورت متفاوت مورد پذیرش کاربران قرار گرفت. در یک بخش این سیستم‌عامل به واسطه افزایش سرعت و کاهش نیازهای سخت افزاری مورد تحسین قرار گرفت و در بخش دیگر کاربران به خاطر حذف کلید Start و معرفی رابط کاربری جدید مخصوص نمایشگرهای لمسی انتقادات فراوانی به آن کردند.

منبع : آی تی ایرانبهمن قرائی مقدم تاریخ ارسال شده: دوشنبه 30 دي 1392 | 21:56
نظرات


مطالب مرتبط