دانلود 109 Featured HD Wallpapers 478 عکس های ویژه
بازدید پست: 772

دانلود 109 Featured HD Wallpapers 478 عکس های ویژه

عنوان: عکس های ویژه و خاص با موضوعات گوناگون - Featured Wallpapers
کیفیت: HD - عالی
رزولیشن: 1920x1200
فرمت: JPEG
تعداد فایل: 109 عدد
سری: 478
جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...


بازی امپراطوری های جاویدیک بازی آنلاین رایگان و استراتژیک جدید میباشد که نسبت به گرافیک و روند بازی های معروف و قدیمی دیگر بیشتر خود نمایی کرده است :امپراطوری های جاوید شما را به دنیای قبل از پیدایش باروت میبرد. دنیای تیغ های تیز، کمانهای بلند و جنگ سوارکاران. زمان دسیسه های سیاسی و نبردهای قرون وسطایی عظیم، محاصره دژ ها توسط منجنیق ها، شوالیه ها که یک تنه میجنگیدند، غارت مردم و روستاییان و کشته شدن هزاران سرباز در میدان نبرد. دوره جنگ سالاران افسانه ای، نابودی پادشاهی های ثروتمند و پیشرفته. دوران متحدین قوی که بهمراه همدیگر جنگ میکردند تا جهان را در اختیار خود بگیرند. با بازیکنان واقعی و در کنار آنها بازی کنید! به قرون وسطی خوش آمدید، جایی فراتر از تمامی آرزوهای دست نیافتنی شما. امپراطوری در انتظار شماست!

این بازی انلایناستراژیکو بدون نیاز به نصب و کاملا سبک و سازگار بااینترنت ایرانساخته شده و از زبان فارسی نیز پشتیبانی میکند,شما با کلیک روی لینک زیر میتوانید با وارد کردن یک نام مستعار در کمتر از 10 ثانیه وارد بازی شوید و قلعه و سپاهایان خود را اماده کنید.

توجه داشته باشید این بازیاسپانسر مالی میهن دانلودبوده,بازی شما در این بازی به شکلی حمایت مالی این شرکت را از میهن دانلود بیشتر خواهد کرد و همچنین شما هم شانس برنده شدن جایزه چندین هزار یورویی این بازی را که توسط شرکتx softwareبلغارستان در نظر گرفته شده است امتحان میکنید.بهمن قرائی مقدم تاریخ ارسال شده: پنجشنبه 18 خرداد 1391 | 13:21
نظرات